
Набір келихів для вина Pasabahce 320мл Casablanca 6шт (51268)
561 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51268
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Келихи для вина Pasabahce серії Casablanca допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють всі таїнство його аромату.
- Келих для червоного вина — посудина з широким дном, об'ємом, порядку, 260мл. Традиційно до червоного вина подають дичину, сир, фрукти, ягоди
- Келих для білого вина — форма нагадує звужується догори чашу, об'ємом 210мл. Біле вино відмінно гармонує з телятиною і куркою, гусячою печінкою, горіхами, більш жирними закусками
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 320мл
Кількість у наборі: 6шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для вина |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 320 мл |
| Висота | 173 мм |
| Верхній діаметр | 89 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Casablanca |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка




