
Соусник з ручкою Pasabahce Ø120.5х60мм Gastro Boutique 1шт (53749)
39 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53749
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під час сервірування столу найважливіше місце належить столовому посуду, за допомогою якого можна створити справжнє свято. І в цьому Вам без сумніву допоможе Соусник Pasabahce серії Gastro Boutique — найзручніша посудина для подавання соусу або підливки.Посуд Pasabahce неодмінно допоможе прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Діаметр: 120.5х60мм
Кількість у наборі: 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 120.5 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип посуду | Соусник |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴
- Спосіб упаковки: Без паковання.


