
Набір стопок, чарок на ніжці Pasabahce 95мл Grappa 6шт (440111)
500 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 440111
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стопи чарки на ніжці серії Grappa мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Чарки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Граппа чарки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 95мл
Кількість у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 95 мл |
| Висота | 180 мм |
| Верхній діаметр | 43 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Grappa |
| Виріб | Стопка на ніжці |
| Нижній діаметр | 64 мм |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Призначення | Для граппи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка






