
Келих скляний для пива Пінта Pasabahce 570 мл Nonic 1 шт (42997-1)
80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 42997-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келих скляний для пива, пінта Pasabahce серії Nonic мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Келихи для пива, пінта виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Келихи для пива Пінта Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 570мл
Кількість у наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для пива |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 570 мл |
| Висота | 149.5 мм |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Nonic |
| Діаметр | 86.5 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 67.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴



