
Набір склянок (стаканів) Pasabahce 450мл Leafy 4шт (420955)
480 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 420955
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стакани Pasabahce серії Leafy мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Стакани виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Стакани Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 450мл
Висота: 150мм
Верхній діаметр: 64мм
Нижній діаметр: 83мм
Кількість склянок в наборі: 4шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 64 мм |
| Висота | 150 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 83 мм |
| Об`єм | 450 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Стакан |
| Серія | Leafy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴/набір
- Спосіб упаковки: В подарунковій упаковці




