Топ

Склянка (стакан) для віскі Pasabahce 355мл Elysia 1шт (520004-1)
130 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 520004-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки для віскі Pasabahce серії Elysia мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Склянки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 355мл
Висота: 98мм
Верхній діаметр: 84мм
Нижній діаметр: 84ммКількість склянок у наборі: 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 355 мл |
| Висота | 98 мм |
| Верхній діаметр | 84 мм |
| Нижній діаметр | 84 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Elysia |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка



