
Ємність для зберігання з кришкою Ø90x90мм/290мл Pasabahce Snow Box 1шт (53223)
46 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 53223
Під час сервірування столу найважливіше місце належить столовому посуду, за допомогою якого можна створити справжнє свято. І в цьому Вам без сумніву допоможе посуд Pasabahce серії Snow Box, яка має істинно неповторні форми та приваблює своєю бездоганністю. Посуд виготовлений із загартованого прозорого скла та вирізняється високою якістю й довговічністю у використанні. Такий посуд завжди матиме стильний вигляд на Вашому столі, а в процесі використання завдяки своїй міцності завжди залишатиметься як новий.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Розмір: 90х90мм/290мл
Кількість у наборі: 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 0.29 л |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 58 мм |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 |
- Ціна: 46 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка



