
Блюдо сервірувальне порцеляна Рибка 10" 25*12*3см (1шт)
105 ₴
- В наявності
- Код: MC3648 W10
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блюдо сервірувальне порцелянове Рибка виготовлена з високоякісної чорної порцеляни, яка має міцність, термічну стійкість і багатофункціональність. Його можна використовувати як у ресторанах і кафе, так і в домашніх умовах, чим однозначно зможете здивувати Ваших гостей!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Фігурна |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка


