Топ

Набір склянок (стаканів) високих Pasabahce 470мл Timeless 4шт (520055)
629 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 520055
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки високі Pasabahce серії Timeless мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Склянки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Склянки для соку Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 470мл
Висота: 159мм
Верхній діаметр: 85,5мм
Нижній діаметр: 64мм
Кількість склянок у наборі: 4шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 470 мл |
| Висота | 159 мм |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 64 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Timeless |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка





