
Набір склянок (стаканів) для віскі Pasabahce 345мл Allegra 6шт (420184)
330 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 420184
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Склянки для віскі Pasabahce серії Allegra мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Склянки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 345мл
Висота: 90мм
Верхній діаметр: 65мм
Нижній діаметр: 80ммКількість склянок у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 345 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 65 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Allegra |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка




