
Набір келихів для шампанського Bohemia Crystal Xtra 210мл 6шт (40862)
790 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 40862-210
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір скляних келихів для шампанського Bohemia Crystal серії Xtra допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють всі таїнство його аромату.
Ігристе вино прийнято подавати в класичних келихах, об'ємом від 125 до 150мл:>
- Келих-кубок — часто називають Блюдцем — посудина з дрібною або широкою чашею. Така чаша не дає розігратися бульбашок шампанського і не може повністю розкрити смак і переваги такого напою. Але, в епоху вечірок в стилі Великого Гетсбі віддавали перевагу солодким напоям, для яких така форма ідеальна. Келих як символ шику і розкоші
- Келих-флейта — тонкий, витягнутої форми, висока ніжка, обсяг до 190мл. Повністю розкриває смак і сприяє появі бульбашок. Але таку форму не застосовують для витриманих видів шампанського, яким потрібно багато місця для розкриття таємниці свого смаку
- Келих-тюльпан — урочистий і елегантний. Правильна форма дає можливість бульбашок потрапити на потрібну область мови і сповна насолодитися всіма достоїнствами ігристого напою
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 210мл
Кількість у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для шампанського |
| Матеріал | Богемське скло |
| Об`єм | 210 мл |
| Висота | 251 мм |
| Верхній діаметр | 41 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Extra |
| Діаметр | 66 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка








