Набір скляних келихів для червоного вина Bohemia Crystal Xtra допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють усе таїнство його аромату.
- Келих для червоного вина — посудина із широким дном, об'ємом, порядку, 260 мл. Традиційно до червоного вина подають дичину, сир, фрукти, ягоди
- Келих для білого вина — форма схожа на чашу, що звужується догори, об'ємом 210 мл. Біле вино чудово гармонує з телятиною та куркою, гусячою печінкою, горіхами, жирнішими закусками
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 460мл
Кількість у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для вина |
| Матеріал | Богемське скло |
| Об`єм | 460 мл |
| Висота | 240 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Extra |
| Діаметр | 94 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 83 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка










