
Піала Pasabahce 580мл Ø125х155мм Tokio 1шт (53056-1)
63 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53056-1
Під час сервірування столу найважливіше місце належить столовому посуду, за допомогою якого можна створити справжнє свято. І в цьому Вам без сумніву допоможе посуд Pasabahce серії Tokio, яка має істинно неповторні форми та приваблює своєю бездоганністю. Посуд виготовлений із загартованого прозорого скла та вирізняється високою якістю й довговічністю у використанні. Такий посуд завжди матиме стильний вигляд на Вашому столі, а в процесі використання завдяки своїй міцності завжди залишатиметься як новий.
Посуда Pasabahce неодмінно допоможе прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.Матеріал: загартоване скло прозоре
Діаметр: 125х155мм
Кількість одиниць в наборі: 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Тип тарілки | Піала |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Скло |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 580 мл |
- Ціна: 63 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка




