
Набір склянок (стаканів) для віскі Pasabahce 250мл Istanbul 12шт (42405)
360 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 42405
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Склянки для віскі Pasabahce серії Istanbul мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки для віскі виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 250мл
Кількість у наборі: 12шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 73 мм |
| Висота | 88 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 68 мм |
| Об`єм | 250 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Стакан |
| Серія | Istanbul |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка










