
Набір келихів для червоного вина Pasabahce 780мл Enoteca 2шт (44248-2)
232 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 44248-2
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для вина Pasabahce серії Enoteca допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють всі таїнство його аромату.
- Келих для червоного вина — посудина з широким дном, об'ємом, порядку, 260мл. Традиційно до червоного вина подають дичину, сир, фрукти, ягоди
- Келих для білого вина — форма нагадує звужується догори чашу, об'ємом 210мл. Біле вино відмінно гармонує з телятиною і куркою, гусячою печінкою, горіхами, більш жирними закусками
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 780мл
Кількість у наборі: 2шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для вина |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 780 мл |
| Висота | 228 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Enoteca |
| Діаметр | 112.5 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка






