Келихи для вина Pasabahce серії Twist допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють всі таїнство його аромату.
- Келих для червоного вина — посудина з широким дном, об'ємом, порядку, 260мл. Традиційно до червоного вина подають дичину, сир, фрукти, ягоди
- Келих для білого вина — форма нагадує звужується догори чашу, об'ємом 210мл. Біле вино відмінно гармонує з телятиною і куркою, гусячою печінкою, горіхами, більш жирними закусками
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 205мл
Кількість у наборі: 12шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 74 мм |
| Висота | 190 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для вина |
| Об`єм | 205 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 64 мм |
| Серія | Twist |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка





