
Набір келихів для пива Pasabahce 568мл Cerveza 6шт (420497)
348 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 420497
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Келих для пива скляний Pasabahce серії Cerveza мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Келихи виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Бокали для пива Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 568мл
Кількість келихів у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 81 мм |
| Висота | 212 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для пива |
| Об`єм | 568 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 69.5 мм |
| Серія | Pub |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка


