
Креманка Pasabahce 170мл h=118мм Canada 1шт (51068-1)
57 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51068-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Креманки Pasabahce серії Canada — прекрасне рішення для подачі різних десертів — мусів, желе, креми або морозива. Креманки виконані із загартованого прозорого скла і відрізняються своєю міцністю і вишуканим дизайном. Вони дуже зручні у використанні, до того ж, значно підвищують естетичність сервірування. Завдяки таким креманках Pasabahce, Ваш святковий стіл неодмінно стане ще красивішим, а гості будуть приємно здивовані Вашою креативністю в подачі десертів.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Висота 118ммКількість у наборі: 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Креманка |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 170 мл |
| Діаметр | 116 мм |
| Висота | 118 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ложечка | немає |
| Вилочка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Мірна шкала | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Фігурна |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Серія | Canada |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка



