Набір скляних кружок для латте Pasabahce серії Colambian мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Кружки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Набір скляних кружок для латте Pasabahce такої форми часто використовують для приготування і подавання гарячих кавових напоїв.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 263мл
Кількість у наборі: 2шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 148 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для кави |
| Об`єм | 263 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип ємності | Кружка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 76.5 мм |
| Нижній діаметр | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴/набір





