
Кухоль, кружка для пива Pasabahce 660мл Pub 1шт (55229-1)
140 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 55229-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухлі для пива Pasabahce серії Pub мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Кухлі виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Кухлі для пива Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 660мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для пива |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 660 мл |
| Висота | 153.5 мм |
| Верхній діаметр | 92 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Pub |
| Нижній діаметр | 104 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка








