Ваза скляна Куля Pasabahce серії Botanica — це аксесуар, який доповнить Ваш інтер'єр і додасть йому особливої вишуканості, допоможе втілити в життя дивовижні дизайнерські задумки.
Ваза — може бути просто вазою для квітів, а от якщо її прикрасити, навіть звичайною фарбою — вона стане незвичайним і захоплюючим доповненням Вашого інтер'єру.
Скляна Ваза — універсальна. Її можна наповнити квітами, кристалами, намистинами, камінчиками, шишками, овочами і фруктами.... Вона чудово пропускає світло, тим самим наповнюючи простір чимось загадковим, яскравим, приємним.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Діаметр: 96мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота вази | 79 мм |
| Діаметр вази | 96 мм |
| Діаметр горловини | 65 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма вази | Куля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Botanica |
| Кількість в наборі | 1 |
| Виріб | Ваза |
- Ціна: 70 ₴
- Спосіб упаковки: Без паковання





