
Келих для мартіні Pasabahce 230мл Petra 1шт (41813-1)
76 ₴
- Готово до відправки
- Код: 41813-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для мартіні Pasabahce серії Petra мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Келихи для мартіні виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Келихи для мартіні Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 230мл
Кількість келихів у наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для мартіні |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 230 мл |
| Висота | 87 мм |
| Верхній діаметр | 106 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Petra |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка


