
Келих для вина Pasabahce 190мл Imperial Plus 1шт (44789-1)
79 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 44789-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для вина Pasabahce серії Imperial Plus допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють усе таїнство його аромату.
- Келих для червоного вина — посудина із широким дном, об'ємом, порядку, 260 мл. Традиційно до червоного вина подають дичину, сир, фрукти, ягоди
- Келих для білого вина — форма схожа на чашу, що звужується догори, об'ємом 210 мл. Біле вино чудово гармонує з телятиною та куркою, гусячою печінкою, горіхами, жирнішими закусками
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 190 мл
Кількість у наборі: 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Висота | 164 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для вина |
| Об`єм | 190 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 69.5 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 64 мм |
| Серія | Imperial Plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка

