
Склянка (стакан) висока Pasabahce 290мл Casablanсa 1шт (52703-1)
50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 52703-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки Pasabahce серії Casablanca мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своєї естетичності та функціональності. Склянки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 290мл
Висота: 120мм
Верхній диаметр: 78мм
Нижній диаметр: 58ммКількість склянок в наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 290 мл |
| Висота | 120 мм |
| Верхній діаметр | 78 мм |
| Нижній діаметр | 58 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Casablanca |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка



