
Набір склянок (стаканів) високих Pasabahce 215мл Side 12шт (42438-12)
456 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 42438-12
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки високі Pasabahce серії Side мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Високі склянки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Склянки високі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 215мл
Кількість склянок в наборі: 12шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 55 мм |
| Висота | 140 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 49 мм |
| Об`єм | 215 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Стакан |
| Серія | Side |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка


