
Склянка (стакан) для віскі Pasabahce 390мл Side 1шт (41822-1)
51 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 41822-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки для віскі Pasabahce серії Side мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки для віскі виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 390мл
Кількість склянок в наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 89 мм |
| Висота | 95 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 86 мм |
| Об`єм | 390 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Стакан |
| Серія | Side |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка


