Келих скляний для пива, пінта серії Nonic мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Келихи для пива, пінта виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Келихи для пива Пінта неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 570 мл
Кількість у наборі: 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LAV |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Висота | 149.5 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для пива |
| Об`єм | 570 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 86.5 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 67.5 мм |
| Серія | Nonic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴




