
Склянка (стакан) для віскі Pasabahce 300мл Leafy 1шт (420194-1)
110 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 420194-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки для віскі Pasabahce серії Leafy мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Склянки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 300 мл
Висота: 85 мм
Верхній діаметр: 77 мм
Нижній діаметр: 90мм
Кількість склянок у наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 77 мм |
| Висота | 85 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 90 мм |
| Об`єм | 300 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Стакан |
| Серія | Leafy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴
- Спосіб упаковки: Без паковання





