
Набір склянок (стаканів) Pasabahce 345мл Leafy 4шт (420855)
390 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 420855
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стакани Pasabahce серії Leafy мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Стакани виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Стакани Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 345мл
Висота: 140мм
Верхній діаметр: 60мм
Нижній діаметр: 76мм
Кількість склянок в наборі: 4шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 345 мл |
| Висота | 140 мм |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Нижній діаметр | 76 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Leafy |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴/набір
- Спосіб упаковки: В подарунковій упаковці




