
Набір келихів для червоного вина Pasabahce 330мл Timeless 4шт (440376)
522 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 440376
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для вина Pasabahce серії Timeless допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють усе таїнство його аромату.
- Келих для червоного вина — посудина із широким дном, об'ємом, порядку, 260 мл. Традиційно до червоного вина подають дичину, сир, фрукти, ягоди
- Келих для білого вина — форма схожа на чашу, що звужується догори, об'ємом 210 мл. Біле вино чудово гармонує з телятиною та куркою, гусячою печінкою, горіхами, жирнішими закусками
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм:330 мл
Кількість у наборі: 4шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 87 мм |
| Висота | 151 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для вина |
| Об`єм | 330 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 87.5 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 75 мм |
| Серія | Timeless |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴/набір
- Спосіб упаковки: В подарунковій упаковці.







