
Набір склянок для чаю (армуди) Pasabahce 160мл Sylvana 6шт (62511)
201 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 62511
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Армуду або Богмалы – чайних склянки Pasabahce серії Sylvana мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Традиція використання таких чайних склянок прийшла до нас зі Сходу. Невеликий за обсягом склянку грушоподібної форми. Така форма дозволяє напою в нижній частині армуд залишатися тривалий час гарячим, а у верхній частині вже трохи охолонути.Чайні стакани (армуду) Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 160мл
Кількість у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 160 мл |
| Серія | Sylvana |
| Кількість в наборі | 6 |
| Діаметр | 66 мм |
| Виріб | Стакан |
| Верхній діаметр | 66 мм |
| Нижній діаметр | 36.7 мм |
| Висота | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴/набір
- Спосіб упаковки: В подарунковій упаковці.


