Стопки на ніжці серії Diamond мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Стопки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Чарки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 52мл
Кількість стопок у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 52 мл |
| Висота | 104.5 мм |
| Верхній діаметр | 54 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Diamond |
| Нижній діаметр | 50 мм |
| Виріб | Стопка на ніжці |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка





