Келихи для вина Pasabahce серії Diamond мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Келихи для води виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Келихи для вина Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 300 мл
Кількість у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 186 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для вина |
| Об`єм | 300 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 88.5 мм |
| Діаметр | 88.5 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 78 мм |
| Серія | Diamond |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка




