
Стопка, чарка Pasabahce 94мл Side 1шт (42594-1)
34 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 42594-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стопки Pasabahce серії Side мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Стопки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Стопки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 94мл
Кількість стопок у наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 94 мл |
| Висота | 93 мм |
| Верхній діаметр | 46 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Side |
| Нижній діаметр | 43 мм |
| Виріб | Стопка |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка


