
Стопка, чарка Pasabahce 25мл Boston 1шт (52050-1)
35 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 52050-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стопки чарки Pasabahce Boston мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Стопки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Набір чарок-стопки Pasabahce Boston неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 25мл
Кількість чарок в наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 25 мл |
| Висота | 71 мм |
| Верхній діаметр | 44 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Boston |
| Нижній діаметр | 34.5 мм |
| Виріб | Стопка |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка



