Ваза скляна Pasabahce серії Botanica — це аксесуар, який доповнить Ваш інтер'єр і надасть йому особливої вишуканості, допоможе втілити в життя дивовижні дизайнерські задуми.
Ваза — може бути просто вазою для квітів, а ось якщо її прикрасити, навіть звичайною фарбою — вона стане незвичайним і захопливим доповненням Вашого інтер'єру.
Скляна Ваза — універсальна. Її можна наповнити квітами, кристалами, намистинами, камінчиками, шишками, овочами та фруктами. Вона прекрасно пропускає світло, у такий спосіб наповнюючи простір чимось загадковим, яскравим, приємним.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Висота вази: 140мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота вази | 140 мм |
| Діаметр горловини | 101 мм |
| Діаметр підстави | 85 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Фігурна |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Ваза |
| Кількість в наборі | 1 |
| Серія | Botanica |
- Ціна: 170 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка




