
Цукорниця фігурна с дозатором Pasabahce 240мл Black&White 1шт (80078)
67 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80078
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
При сервіровці столу найважливіше місце належить посуді, з допомогою якої можна створити справжнє свято. І в цьому Вам без сумніву допоможе Цукорниця фігурна с дозатором Pasabahce серії Black&White — найзручніший посудина для подачі і акуратного зберігання цукру. Цукорниця фігурна с дозатором Pasabahce неодмінно допоможе прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 240мл
Кількість у наборі: 1шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 130 мм |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 240 мл |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 52.5 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Немає |
| Кількість в наборі | 1 |
| Кількість ємностей | 1 |
| Кришка | Так |
| Нижній діаметр | 66 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Сахарница | 1 шт. |
| Серія | Black&White |
| Тип посуду | Спецовник |
| Форма | Фігурна |
| Зберігання в холодильнику | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка




