
Набір склянок (стаканів) високих Ardesto 380мл Jar 2шт (AR2638G)
210 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AR2638G
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Склянки Ardesto серії Jar мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Склянки виготовлені з прозорого боросилікатного скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Склянки Ardesto неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 380мл
Кількість склянок у наборі: 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 380 мл |
| Висота | 120 мм |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Нижній діаметр | 76 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Jar |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка



