Під час сервірування столу найважливіше місце належить столовому посуду, за допомогою якого можна створити справжнє свято. І в цьому Вам без сумніву допоможе посуд Pasabahce серії Aurora,яка має істинно неповторні форми та приваблює своєю бездоганністю. Посуд виготовлений із загартованого прозорого скла та вирізняється високою якістю й довговічністю у використанні. Такий посуд завжди матиме стильний вигляд на Вашому столі, а в процесі використання завдяки своїй міцності завжди залишатиметься як новий.
Посуда Pasabahce неодмінно допоможе прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.Матеріал: загартоване скло прозоре
Діаметр: 330х264мм
Кількість одиниць в наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1800 мл |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Висота | 84 мм |
| Колір | Прозорий |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 |
| Серія | Aurora |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка




