
Набір склянок (стаканів) високих Pasabahce 425мл Allegra 6шт (41536)
394 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 41536
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стакани Pasabahce серії Allegra мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Стакани виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Стакани Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 425мл
Висота: 109,5мм
Верхній діаметр: 67,5мм
Нижній діаметр: 52мм
Кількість склянок в наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 67 мм |
| Висота | 109.5 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 52 мм |
| Об`єм | 425 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Колір | Прозорий |
| Діаметр | 88.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Allegra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка





