
Набір келихів для шампанського Pasabahce 150мл Amore 2шт (440313)
226 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 440313
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для шампанського Pasabahce серії Amore допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють всі таїнство його аромату.
Ігристе вино прийнято подавати в класичних келихах, об'ємом від 125 до 150мл:>
- Келих-кубок — часто називають Блюдцем — посудина з дрібною або широкою чашею. Така чаша не дає розігратися бульбашок шампанського і не може повністю розкрити смак і переваги такого напою. Але, в епоху вечірок в стилі Великого Гетсбі перевагу надавали солодким напоям, для яких така форма ідеальна. Келих як символ шику і розкоші
- Келих-флейта — тонкий, витягнутої форми, висока ніжка, обсяг до 190мл. Повністю розкриває смак і сприяє появі бульбашок. Але таку форму не застосовують для витриманих видів шампанського, яким потрібно багато місця для розкриття таємниці свого смаку
- Келих-тюльпан — урочистий і елегантний. Правильна форма дає можливість бульбашок потрапити на потрібну область мови і сповна насолодитися всіма достоїнствами ігристого напою
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 150мл
Кількість у наборі: 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 51 мм |
| Висота | 208 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для шампанського |
| Об`єм | 150 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 65 мм |
| Серія | Amore |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка



