При сервіровці столу найважливіше місце належить їдальні посуді, з допомогою якої можна створити справжнє свято. І в цьому Вам без сумніву допоможе Соусник Pasabahce серії Basic — найзручніший посудина для подачі соусу або підливи.Посуд Pasabahce неодмінно допоможе прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Діаметр: 83х50мм
Кількість одиниць в наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 83 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Мірна шкала | Ні |
| Об`єм | 60 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип посуду | Соусник |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Basic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка




