
Келих для коктейлів Pasabahce 380мл Bistro 1шт (44872-1)
85 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 44872-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для коктейлів Pasabahce серії Bistro мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Келихи для коктейлів виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Келихи для коктейлів Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 380мл
Кількість келихів у наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для коктейлів |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 380 мл |
| Висота | 176 мм |
| Верхній діаметр | 74 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Bistro |
| Діаметр | 84 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка










