
Піала кругла Pasabahce 430мл Ø130мм Venezia 1шт (53753-1)
93 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 53753-1
Під час сервірування столу найважливіше місце належить столовому посуду, за допомогою якого можна створити справжнє свято. І в цьому Вам без сумніву допоможе посуд Pasabahce серії Venezia, яка має істинно неповторні форми та приваблює своєю бездоганністю. Посуд виготовлений із загартованого прозорого скла та вирізняється високою якістю й довговічністю у використанні. Такий посуд завжди матиме стильний вигляд на Вашому столі, а в процесі використання завдяки своїй міцності завжди залишатиметься як новий.
Посуда Pasabahce неодмінно допоможе прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.Матеріал: загартоване скло прозоре
Діаметр: 130мм
Кількість одиниць в наборі: 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 430 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип тарілки | Піала |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нижній діаметр | 55 мм |
- Ціна: 93 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка



