Новинка

Набір креманок Pasabahce 280мл h=98,5мм Diamond 2шт (51658)
153 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51658
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Креманки Pasabahce серії Diamond — прекрасне рішення для подачі різних десертів — мусів, желе, креми або морозива. Креманки виконані із загартованого прозорого скла і відрізняються своєю міцністю і вишуканим дизайном. Вони дуже зручні у використанні, до того ж, значно підвищують естетичність сервірування. Завдяки таким креманках Pasabahce, Ваш святковий стіл неодмінно стане ще красивішим, а гості будуть приємно здивовані Вашою креативністю в подачі десертів.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Висота 98,5ммКількість у наборі: 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 98.5 мм |
| Діаметр | 111 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 280 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип посуду | Креманка |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Серія | Diamond |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка



