
Склянка (стакан) для віскі Pasabahce 265мл Casablanca 1шт (52705-1)
45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52705-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки для віскі Pasabahce серії Casablanca мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 265мл
Висота: 91,5мм
Верхній діаметр: 86мм
Нижній діаметр: 55,5ммКількість склянок в наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 265 мл |
| Висота | 91.5 мм |
| Верхній діаметр | 86 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Casablanca |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка


