
Форма для запікання прямокутна Ø336х190мм 1950мл Borcam 1шт (59006/K)
350 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 59006/K
Форма для запікання прямокутна Pasabahce Borcam з жароміцного скла вирізняється високою якістю, надійністю у використанні та стильним сучасним дизайном. Такий посуд дуже зручний — у ньому можна запікати м'ясні, рибні та овочеві страви, також він чудово підходить для різного солодкого випікання. Ваші страви завжди будуть прекрасно виходити, водночас у Вас ніколи нічого не підгорить. Важливою особливістю посуду Borcam є те, що в ній можна не тільки готувати, а й подавати страви на стіл.
Матеріал: жароміцне скло
Об'єм: 1950мл
Особливості:
Догляд за посудом:
Використання та правила безпеки:
- стінки нагріваються повільно та рівномірно, завдяки чому їжа в них мнеться, зберігаючи всі вітаміни та поживні речовини
- можна використовувати в духовці, мікрохвильовій печі та просто для зберігання продуктів у холодильнику
- легко піддається чищенню, придатне для миття в посудомийній машині
- перед початком використання необхідно видалити з виробу всі ярлики й елементи паковання, ретельно вимити виріб і просушити
- після кожного використання дочекатися охолодження виробу, потім ретельно вимити та просушити
- не рекомендується використовувати абразивні мийні засоби та металеві щітки
- не піддавати виріб різким змінам температури
- використовувати в мікрохвильовій печі без кришки
- не використовувати на грилі
- для газової й електричної плити використовувати тільки разом із конфоркою, що розподіляє вогонь
- на плиті використовувати за низьких температур
- не поміщати в попередньо сильно розігріту духову піч або не ставити на поверхню гарячої конфорки
- не наливати холодну рідину в гарячий жароміцний скляний посуд і гарячу рідину в холодний посуд
- гарячий посуд притримувати за допомогою сухого рушника. У жодному разі не використовуйте вологий рушник! Не ставте посуд на вологу або холодну поверхню
- різальні вироби або удари можуть пошкодити жароміцний скляний посуд
- не використовуйте тріснений або подряпаний посуд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borcam |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота без кришки | 50 мм |
| Довжина | 336 мм |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | Є |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Об`єм | 1.95 л |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Матеріал кришки | Силікон/пластик |
- Ціна: 350 ₴/набір
- Спосіб упаковки: в упаковці



