
Набір кухлів, кружок для пива Pasabahce 355мл Pub 2шт (55049)
239 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 55049
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухлі для пива Pasabahce серії Pub мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Кухлі виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Кухлі для пива Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 355мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для пива |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 355 мл |
| Висота | 149 мм |
| Верхній діаметр | 72 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Pub |
| Нижній діаметр | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка



