Склянки для віскі Pasabahce серії Timeless мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки для віскі виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: прозрачное закаленное стекло
Об'ем: 420мл
Висота: 106мм
Верхній діаметр: 89мм
Нижній діаметр: 83ммКількість склянок в наборі: 4шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 89 мм |
| Висота | 106 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 83 мм |
| Об`єм | 420 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Timeless |
Інформація для замовлення
- Ціна: 491 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка



