
Блюдо овальне Pasabahce 330х250мм Aurora 1шт (10546)
283 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10546
Святковий торт — це улюблені ласощі на всіх урочистостях, особливо дитячих. І для красивої подачі торта Вам, без сумніву, стане у нагоді Підставка для торта Pasabahce серії Aurora, яка має істинно неповторні форми і приваблює своєю бездоганністю.
Тортівниця застосовується для подавання тортів або фруктів, так і всього, чого забажає душа. Зручний в повсякденному використанні. Поєднує в собі сучасний дизайн і практичність застосування скляного посуду.
Домашня випічка, святковий торт, овочеві і фруктові нарізки і навіть фарширована риба – все буде чудово виглядати, якщо Ви використовуєте для сервірування Скляне блюдо Pasabahce
Блюдо Pasabahce завжди буде стильно виглядати на Вашому столі, а в процесі використання, завдяки своїй міцності, тривалий час буде залишатися як нове. Посуд Pasabahce неодмінно допоможе прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Діаметр: 330х250мм
Кількість у наборі: 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Aurora |
- Ціна: 283 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка




